Всеукраїнська громадська організація 
"Український інститут воєнної історії"
 
Науково-популярний журнал
Головна сторінка
Редакція
Контакт
Гостьова книга
 
Стежки

газета Флот України

Журнал Морська Держава

видання Історичного клубу Холодний Яр

газета Кримська Світлиця

Бібліотека порталу "Українське життя в Севастополі"

Наш банер

Адміністратор сайту
Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ

 

Журнал "Воєнна історія" #2 (44) за 2009 рік

НАС ЧИТАЮТЬ У ВСЬОМУ СВІТІ!

Сайт журналу «Воєнна історія» http://warhistory.ukrlife.org в Інтернеті існує з 3 листопада 2003 р.  і на ньому опубліковані матеріали з часу заснування журналу з 2002 р.  Ми маємо як своїх постійних читачів, які слідкують за публікаціями в журналі, так і тих, хто потрапляє до нас через пошукові сервери. Наприклад, останні ключові пошукові слова в Мережі, які привели до сайту нашого журналу, були: військова дисципліна, Пилип Коновал, інфор маційне протиборство, Сагайдачний, Іван Богун, зброя козаків, Гетьман Сагайдачний, Хотинська унія, бій під Крутами.
У березні 2009 р.  до нас приходили в середньому 236 відвідувачів на добу; всі ж вони переглянули за місяць 7576 сторінок. Максимум переглянутих сторінок припав на грудень 2008 р.  – 11169. Традиційно у серпні спостерігається мінімум відвідувань – до 130-140 на добу.
За час існування сайту в Мережі спостерігається стабільний ріст кількості його користувачів і прихильників. Найбільше людей приходять на наш сайт з 16 до 19 години.
Найбільше відвідувачів приходить з України, США, Російської Федерації, Польщі, Угорщини, Чехії, Латвії, Канади, Ізраїля, Білорусі, Австралії; цікавляться журналом науково-дослідницькі інститути з Північної Америки, Франції та Німеччини. 84 відвідування у березні цього року було зафік­совано з країни Тувалау (тихоокеанська країна в Полінезії).
Статистиці також відомі адреси потужних серверів, які переслали до нас відвідувачів, це – http://www.google.com.ua, http://www.yandex.ru/, http://meta.ua/ і, природно, базовий сервер http://ukrlife.org/. На кабельний Інтернет припадає 50 % користувачів. При цьому нерозпізнаними сервером залишились 19,67 %.
У гостьовій книзі сайту зроблено кілька десятків записів. В перший же день існування сайту Михайло Лукінюк з Києва написав: «Зараз у видавництві ім. Олени Теліги має вийти нова моя книга «Обережно: міфи!». Можу надіслати до бібліотеки Вашого сайту текстовий варіант, якщо отримаю від Вас підтвердження». Зрозуміло, що ми знайшли порозуміння.
Ось ще кілька суттєвих записів:
Олександр Вельможко, Одеса: «Вітаю! Нарешті бачу журнал, якого так не вистачало Українській історичній науці».
Владислав Синяговський, Київ: Студія «Redcrocy» готується до зйомок художньо-документального фільму «Північна війна. Шлях на Батурин». Будемо раді співпраці із Вашим журналом. Зараз ми опрацьовуємо сценарій фільму. Які найцікавіші й невідомі факти періоду 1701-1721 рр., на Вашу думку, заслуговують на найбільшу увагу. Які документальні і візуальні свідчення тієї епохи Ви могли б представити для зйомок фільму. З повагою, творча група «Redcrocy».
Валерій Лисенко, Київ: «Шкода, що перервалось Ваше цікаве починання». (Запис зроблено у серпні 2006 р., коли у видання справді були труднощі. На це звернення є відповідь адміністратора: «Не сумуйте, ближчим часом буде поповнення»).
Ярослав, Запоріжжя: «Слава Україні! Цікавить все про боротьбу ОУН-УПА на Сколівщині! Конкретно: Урич-Підгородці-Крушельниця-В.Синьовидне».
Slavko, Crystal Lake, IL USA: «Ласкаво прошу подати мені річну ціну на передплату Вашого журналу. Рівно ж як часто виходить Ваш журнал?».
Звісно, передплатити і тримати в руках свіжий номер журналу з кольоровими ілюстраціями для людини, яка цікавиться українською військовою історією, – позитивне відчуття, не порівняне ні з чим.

Запрошуємо всіх відвідати сайт нашого журналу http://warhistory.ukrlife.org – він доступний цілодобово і, як бачимо, в усіх куточках нашої планети. 

Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ,
адміністратор сайту журналу «Воєнна історія».

***

Редакція та редакційна колегія журналу «Воєнна історія» щиросердно вітають свого колегу

Миколу Владзімірського
з 55-річчям,
що виповнюється 22 травня 2009 року

Людина активної громадянської позиції, багато років працює в українській громаді Севастополя, робить обшир корисних, суспільно значущих справ, докладає зусиль для зміцнення національних інтересів України в кримському регіоні. Він організував інтернет-портал «Українське життя в Севастополі» http://ukrlife.org/, який має найбільший дитячий ресурс - «Весела Абетка» http://abetka.ukrlife.org/, мега-ресурс української мудрості http://aphorism.org.ua/, створив і веде сайт журналу «Воєнна історія» http://warhistory.ukrlife.org/, і є незмінним його адміністратором.
Щиро вдячні Вам, пане Миколо, за творчу співпрацю і зичимо щастя, здоров’я, сімейного добробуту, удачі у всіх добрих починаннях, творчої наснаги та довгих років життя.
Нехай буде сильною Ваша віра, а праця щедрою задля нашої спільної справи – процвітання рідної України.
З води і роси Вам, пане Миколо!

До змісту журналу "Воєнна історія" #2 за 2009 рік