Всеукраїнська громадська організація 
"Український інститут воєнної історії"
 
Науково-популярний журнал
Головна сторінка
Редакція
Контакт
Гостьова книга
 
Стежки

газета Флот України

Журнал Морська Держава

видання Історичного клубу Холодний Яр

газета Кримська Світлиця

Бібліотека порталу "Українське життя в Севастополі"

Наш банер

Адміністратор сайту
Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ

 

"Воєнна історія" #2 за 2002 рік

Слово до читача

Надаємо читачам друге число "Воєнної історії". Нас тішить, що перше число журналу викликало жваве зацікавлення і підтримку читачів, які знайшли у різноманітті журнальних рубрик щось інтересне для себе.
Проте нам не повною мірою вдалося розширити і сконсолідувавти коло фахівців з воєнної історії у рамках громадського Українського інституту воєнної історії. Ми відчуваємо відсутність національної воєнно-історичної наукової школи та державної установи, що координувала б воєнно-історичну науково-дослідну діяльність. Тому завдання її створення залишається нагальною потребою часу. Сподіваємося, що інформація про інститут, статут якого ми друкуємо у цьому числі, збільшить число нашого членства. Вчитуйтеся, думайте і приходьте до нас!
Друге число ми присвячуємо 10-й річниці Військово-Морських Сил України. І надалі ми робитимемо тематичні випуски журналу. Пропонуйте свої теми - льотчики і танкісти, ракетники і артилеристи, розвідники і зв'язківці.
Редколегія щиро вдячна жертводавцям на журнал, зокрема почесному президентові АТ "Оболонь", народному депутатові України Слободяну О.В. Благодійна допомога друзів і симпатиків і надалі залишатиметься головним джерелом фінансування журналу в сучасних скрутних економічних обставинах. Прагнемо здобути собі друзів і шанувальників серед представників патріотичної еліти України. Сподіваємося і віримо, що нам це вдасться!
Пишіть нам, діліться своїми думками і побажаннями.
Чекаємо на Вас!

Редакційна колегія.

До змісту журналу "Воєнна історія" #2 за 2002 рік